Rozkład jazdy    Powiat Inowrocław

 

 

 

 

 

 

 

Rozkład ważny od 01.05.2022

 

Linia A: Pęchowo - Złotniki Kujawskie - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs Kurs
D D D D D D
U U U U U U
5:55 8:25 10:30 Pęchowo nr 20 - - -
- - - Pęchowo nr 21A 8:24 16:29 18:19
5:57 8:27 10:32 Krążkowo nr 7 - - -
- - - Krążkowo nr 8 8:22 16:27 18:17
6:00 8:30 10:35 Dąbrówka Kujawska przy lesie 8:19 16:24 18:14
6:01 8:31 10:36 Dąbrówka Kujawska (k/sołtysa) 8:18 16:23 18:13
6:02 8:32 10:37 Dąbrówka Kujawska (przed zakrętem) - - -
- - - Dąbrówka Kujawska (mleczarnia-wiata) 8:17 16:22 18:12
6:07 8:37 10:42 Palczyn pałac 8:13 16:18 18:08
6:08 8:38 10:43 Pęchowo 8:09 16:14 18:04
6:11 8:41 10:46 Lisewo Kościelne 8:06 16:11 18:01
6:12 8:42 10:47 Rucewko 8:04 16:09 17:59
6:14 8:44 10:49 Rucewo 8:02 16:07 17:57
6:16 8:46 10:51 Złotniki Kujawskie - - -
6:18 8:48 10:53 Złotniki Kujawskie II 7:59 16:04 17:54
6:22 8:52 10:57 Krężoły skrzyż. z dr. gm 7:55 16:00 17:50
6:23 8:53 10:58 Tuczno skrzyż. z dr. gm 7:54 15:59 17:49
6:26 8:56 11:01 Tuczno skrzyż. z dr. nr 2512C 7:52 15:57 17:47
6:27 8:57 11:02 Tuczno ul. Inowrocławska nr 12 7:49 15:54 17:44
6:28 8:58 11:03 Helenowo nr 5 7:47 15:52 17:42
6:29 8:59 11:04 Turlejewo nr 7 7:45 15:50 17:40
6:31 9:01 11:06 Pławin skrzyż z dr nr 2510C 7:43 15:48 17:38
6:34 9:04 11:09 Pławin "Szkoła" 7:39 15:44 17:34
6:35 9:05 11:10 Radłówek, skrzyż z dr. P25010 7:37 15:42 17:32
6:37 9:07 11:12 Pławin pętla 7:34 15:39 17:29
6:38 9:08 11:13 Radłówek nr 13 7:33 15:38 17:28
6:41 9:11 11:16 Sójkowo 7:29 15:34 17:24
6:44 9:14 11:19 Sławęcin 7:26 15:31 17:21
6:46 9:16 11:21 Sławęcinek nr 25 7:23 15:28 17:18
6:48 9:18 11:23 Sławęcinek, skrzyżowanie z DK 25 7:21 15:26 17:16
6:52 9:22 11:27 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka - - -
- - - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 7:16 15:21 17:11
6:53 9:23 11:28 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 7:15 15:20 17:10
6:55 9:25 11:30 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską - - -
- - - Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską 7:13 15:18 17:08
6:56 9:26 11:31 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 7:11 15:16 17:06
6:57 9:27 11:32 Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległości - - -
- - - Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 7:10 15:15 17:05
7:02 9:32 11:37 Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego - - -
- - - Mątwy pętla 2 7:05 15:10 17:00

 

 

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia B: Chróstowo - Modliborzyce - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs Kurs
D D
D D D
U U
U U U
6:10 8:05 Chróstowo skrzyż z dr. gm "Figura" 13:49 15:49 18:14
6:11 8:06 Chróstowo nr 12 13:48 15:48 18:13
6:13 8:08 Chróstowo - skrzyż z dr. gm 13:46 15:46 18:11
6:14 8:09 Chróstowo nr 37 "Sklep" 13:44 15:44 18:09
6:17 8:12 Walentynowo nr 25 13:41 15:41 18:06
6:19 8:14 Chlewiska nr 32 13:39 15:39 18:04
6:20 8:15 Chlewiska - Nowiny 13:38 15:38 18:03
6:25 8:20 Mleczkowo 9/4 13:32 15:32 17:57
6:28 8:23 Wola Stanomińska nr 7 13:28 15:28 17:53
6:32 8:27 Brudnia nr 11 13:22 15:22 17:47
6:35 8:30 Ośniszczewko skrzyż z dr. 246 13:19 15:19 17:44
6:38 8:33 Ośniszczewo nr 55 13:15 15:15 17:40
6:42 8:37 Zagajewiczki skrzyż z dr. gm 13:11 15:11 17:36
6:45 8:40 Zagajewice nr 9 13:08 15:08 17:33
6:49 8:44 Wonorze skrzyż z dr. nr. 2545C 13:04 15:04 17:29
- - Wonorze nr 64 13:03 15:03 17:28
6:50 8:45 Wonorze nr 69 - - -
- - Modliborzyce nr 37 13:01 15:01 17:26
6:52 8:47 Modliborzyce - - -
6:53 8:48 Modliborzyce nr 57 12:59 14:59 17:24
6:56 8:51 Parchanie - DPS 12:57 14:57 17:22
7:00 8:55 Słońsko nr 16a 12:52 14:52 17:17
7:01 8:56 Słońsko nr 2 12:51 14:51 17:16
7:02 8:57 Słońsko szkoła 12:50 14:50 17:15
7:05 9:00 Olszewice nr 13 12:46 14:46 17:11
7:07 9:02 Turzany nr 40 12:45 14:45 17:10
7:08 9:03 Dalkowo nr 1 12:44 14:44 17:09
7:09 9:04 Dalkowo nr 39 12:43 14:43 17:08
7:10 9:05 Jacewo nr 90 - - -
- - Jacewo nr 57 12:42 14:42 17:07
7:11 9:06 Jacewo nr 19 - - -
- - Jacewo obwodnica 12:41 14:41 17:06
7:13 9:08 2594C ul. Św. Ducha skrzyżowanie z ul. Długą - - -
7:14 9:09 2594C ul. Św. Ducha skrzyżowanie z ul. Glinki - - -
- - 2594C ul. Św. Ducha skrzyżowanie z ul. Działową 12:38 14:38 17:03
7:17 9:12 2545C ul. Jacewska - osiedle Toruńskie - - -
- - 2545C ul. Jacewska skrzyżowanie z ul. Toruńską 12:36 14:36 17:01
7:18 9:13 ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP - - -
- - ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK 15 skrzyżowanie z ul. Dworcową 12:34 14:34 16:59
7:20 9:15 ul. Dworcowa, starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza - - -
7:23 9:18 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka - - -
- - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 12:31 14:31 16:56
7:26 9:21 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 12:30 14:30 16:55
7:28 9:23 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską - - -
- - Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską 12:28 14:28 16:53
7:29 9:24 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 12:26 14:26 16:51
7:30 9:25 Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległości
- - Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 12:25 14:25 16:50
7:35 9:30 Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego - - -
- - Mątwy pętla 2 12:20 14:20 16:45

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia C: Gniewkowo - Gąski - Inowrocław

 

Kurs 1 Kurs 2 Nazwy przystanków Kurs 3 Kurs 4 Kurs 5
D D D D D
U U U U U
6:15 8:20 "Gniewkowo ul. Kilińskiego I" 14:07 16:37 18:37
6:17 8:22 "Gniewkowo ul. Kilińskiego II" - - -
6:24 8:29 Liponka nr 46 13:58 16:28 18:28
6:27 8:32 " Gšski ""Koœciół""" 13:55 16:25 18:25
6:29 8:34 Parchanki nr 34 13:53 16:23 18:23
6:32 8:37 Parchanki nr 13 13:51 16:21 18:21
6:36 8:41 Parchanie nr 25 - - -
- - Parchanie nr 34 13:48 16:18 18:18
6:37 8:42 Parchanie DPS 13:47 16:17 18:17
6:40 8:45 Modliborzyce nr 57 13:44 16:14 18:14
6:43 8:48 Szpital nr 5 13:41 16:11 18:11
6:44 8:49 Szpital skrzyżowanie z dr. gm 13:40 16:10 18:10
6:45 8:50 Gšski nr 16 13:38 16:08 18:08
6:47 8:52 "Gšski ""Koœciół""" 13:36 16:06 18:06
6:50 8:55 Gšski nr 60 13:34 16:04 18:04
6:52 8:57 Wierzbiczany 14 13:30 16:00 18:00
6:54 8:59 Ostrowo nr 36 13:27 15:57 17:57
6:56 9:01 "Ostrowo ""Koœciół""" 13:25 15:55 17:55
6:57 9:02 Wierzchosławice skrzyż z dr. nr 15 - - -
6:59 9:04 Wierzchosławice nr 9 13:22 15:52 17:52
7:00 9:05 "Wierzchosławice ""Cykoria""" 13:21 15:51 17:51
7:03 9:08 Skalmierowice pętla 13:18 15:48 17:48
7:09 9:14 Szadłowice - - -
7:18 9:23 Więcławice (pętla) 13:10 15:40 17:40
7:21 9:26 Latkowo 13:07 15:37 17:37
7:25 9:30 Balin - skrzyżowanie z drogą powiatową nr 2538C 13:03 15:33 17:33
7:27 9:32 "ul. Toruńska starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Młyńską" - - -
- - "ul. Toruńska starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Marii Curie-Skłodowskiej" 13:01 15:31 17:31
7:29 9:34 "ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP" - - -
- - "ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 skrzyżowanie z ul. Dworcową" 12:59 15:29 17:29
7:31 9:36 "ul. Dworcowa starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza" - - -
7:33 9:38 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka - - -
- - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 12:56 15:26 17:26
7:34 9:39 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 12:55 15:25 17:25
7:36 9:41 Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. ŒŚwiętokrzyską - - -
- - Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. ŒŚwiętokrzyską 12:53 15:23 17:23
7:37 9:42 Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 12:51 15:21 17:21
7:38 9:43 Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległoœci - - -
- - Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 12:50 15:20 17:20
7:43 9:48 Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego - - -
- - Mątwy pętla 2 12:45 15:15 17:15

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia D: Jankowo - Pakość - Kościelec - Inowrocław

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs
C C
C C
U U
U U
8:30 12:30 Jankowo 13:33 17:31
8:35 12:35 Pakość przy ul. Barcińskiej 13:28 17:26
8:37 12:37 Pakość, ul. Inowrocławska 13:26 17:24
8:39 12:39 Wielowieś 13:23 17:21
- - Rycerzewo I 13:21 17:19
8:43 12:43 Kościelec nr 25 13:18 17:16
8:45 12:45 Kościelec nr 75 - -
- - Kościelec za przejazd. kolej. 13:17 17:15
8:48 12:48 Dziarnowo nr 16 13:14 17:12
- - Batkowo nr 36c 13:12 17:10
8:50 12:50 Batkowo nr 36b - -
8:52 12:52 Batkowo nr 9 13:11 17:09
8:55 12:55 Nr 3414C ul. Rąbińska skrzyżowanie z ul. Wierzbińskiego 13:08 17:06
8:56 12:56 Nr 3424C ul. Wierzbińskiego skrzyżowanie z ul. Niemojewskich 13:07 17:05
8:57 12:57 Nr 3424C ul. Wierzbińskiego skrzyżowanie z ul. Piłsudzkiego 13:06 17:04
9:00 13:00 Nr 3410C aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Krzymińskiego 13:03 17:01
9:01 13:01 Nr 3410C aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Miechowicką 13:02 17:00

 

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

C - kursuje w soboty, niedziele, święta

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia E: Gniewkowo - Rojewo - Inowrocław

 

Kurs 1 Kurs 2 Nazwy przystanków Kurs 3 Kurs 4 Kurs 5
D D D D D
U U U U U
6:35 8:15 "Gniewkowo, ul. Piasta Dworz. PKP" 14:37 16:20 18:07
- - Wielowie? 14:35 16:18 18:05
6:39 8:19 Wielowie? nr 78 14:33 16:16 18:03
6:41 8:21 Wielowie? nr 42 14:31 16:14 18:01
6:45 8:25 Kaczkowo 14:27 16:10 17:57
6:47 8:27 Płonkowo 14:25 16:08 17:55
6:49 8:29 Płonkówko 14:22 16:05 17:52
6:52 8:32 Rojewo 14:19 16:02 17:49
- - Żelechlin 14:17 16:00 17:47
6:56 8:36 Liszkowo skrzy?. z dr. nr 398 14:15 15:58 17:45
6:58 8:38 "Liszkowo "Szkoła" 14:13 15:56 17:43
7:01 8:41 Wybranowo nr 45 - - -
- - Wybranowo nr 54 14:10 15:53 17:40
7:02 8:42 Wybranowo nr 5 - - -
- - Wybranowo nr 34 14:08 15:51 17:38
7:07 8:47 Ściborze - szkoła 14:03 15:46 17:33
7:11 8:51 Dobiesławice nr 5 13:59 15:42 17:29
7:13 8:53 ?ciborze nr 66 13:57 15:40 17:27
7:14 8:54 ?ciborze nr 60 13:56 15:39 17:26
7:17 8:57 "Ściborze "Szkoła" - - -
- - Orłowo nr 43 13:52 15:35 17:22
7:21 9:01 Orłowo nr 44 - - -
7:22 9:02 Orłowo nr 82 13:51 15:34 17:21
7:25 9:05 Kłopot nr 20 - - -
- - Kłopot nr 22 13:48 15:31 17:18
7:29 9:09 "ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP" - - -
- - "ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK 15 skrzyżowanie z ul. Dworcową" 13:44 15:27 17:14
7:31 9:11 "ul. Dworcowa, starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza" - - -
7:33 9:13 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka - - -
- - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 13:41 15:24 17:11
7:34 9:14 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 13:40 15:23 17:10
7:36 9:16 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską - - -
- - Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską 13:38 15:21 17:08
7:37 9:17 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 13:36 15:19 17:06
7:38 9:18 Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z alej? Niepodległości - - -
- - Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 13:35 15:18 17:05
7:43 9:23 Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego - - -
- - Mątwy pętla 2 13:30 15:13 17:00

 

 

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia G: Inowrocław - Gniewkowo - Żyrosławice - Gniewkowo - Inowrocław

 

Nazwy przystanków Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4
D D D D
U U U U
Mątwy pętla 2 5:45 7:40 15:05 16:58
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 5:50 7:45 15:10 17:03
Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 5:51 7:46 15:11 17:04
Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. ŚŒwiętokrzyską 5:53 7:48 15:13 17:06
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 5:55 7:50 15:15 17:08
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 5:56 7:51 15:16 17:09
"ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 skrzyżowanie z ul. Dworcowš" 5:59 7:54 15:19 17:12
"ul. Toruńska starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Marii Curie-Skłodowskiej" 6:01 7:56 15:21 17:14
Balin - skrzyżowanie z drogš powiatowš nr 2538C 6:03 7:58 15:23 17:16
Latkowo 6:06 8:01 15:26 17:19
Szadłowice 6:09 8:04 15:29 17:22
Wierzchosławice (skrzyżowanie z drogš powiatowš) 6:12 8:07 15:32 17:25
Wielowieœ 6:15 8:10 15:35 17:28
"Gniewkowoul.Piasta Dwor. PKP" 6:18 8:13 15:38 17:31
"Gniewkowo ul. Kilińskiego II" 6:19 8:14 15:39 17:32
Lipie 6:22 8:17 15:42 17:35
Murzynko 6:24 8:19 15:44 17:37
Murzynno I 6:26 8:21 15:46 17:39
Żyrosławice nr 18 6:29 8:24 15:49 17:42
Murzynno nr 52 6:33 8:28 15:53 17:46
Murzynno nr 27 6:34 8:29 15:54 17:47
Kawęczyn skrzyż. z dr. 2526C 6:39 8:34 15:59 17:52
Stare Grabie skrzyż. z dr. gm. 6:40 8:35 16:00 17:53
Kijewo 41/3 6:43 8:38 16:03 17:56
Warzyn skrzyż. z dr. gm. 6:45 8:40 16:05 17:58
Branno 6:47 8:42 16:07 18:00
Markowo Boisko 6:49 8:44 16:09 18:02
"Gniewkowo ul. Piasta Dworz. PKP"  6:57 8:52 16:17 18:10
Wielowieœ 7:00 8:55 16:20 18:13
Wierzchosławice (skrzyżowanie z drogš powiatowš) 7:02 8:57 16:22 18:15
Szadłowice 7:06 9:01 16:26 18:19
Latkowo 7:09 9:04 16:29 18:22
Balin - skrzyżowanie z drogš powiatowš nr 2538C 7:13 9:08 16:33 18:26
"ul. Toruńska starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Młyńskš" 7:15 9:10 16:35 18:28
"ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP" 7:17 9:12 16:37 18:30
"ul. Dworcowa starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza" 7:19 9:14 16:39 18:32
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka 7:21 9:16 16:41 18:34
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 7:22 9:17 16:42 18:35
Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. ŚŒwiętokrzyską 7:24 9:19 16:44 18:37
Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 7:25 9:20 16:45 18:38
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległoœci 7:26 9:21 16:46 18:39
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego 7:31 9:26 16:51 18:44

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia H: Broniewice - Janikowo - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs
D D D D
U U
U U
6:30 8:15 Broniewice 15:52 17:47
6:34 8:19 Broniewice nr 69 - -
- - Broniewice nr 62 15:48 17:43
6:36 8:21 Wierzejewice nr 12 15:46 17:41
6:39 8:24 Kołodziejewo ul. Długa 50 15:44 17:39
6:40 8:25 Kołodziejewo ul. Długa 28 15:43 17:38
6:43 8:28 Kołodziejewo ul. Szkolna 19 15:40 17:35
6:45 8:30 Kołodziejewo nr 45 15:38 17:33
6:46 8:31 Dębowo nr 10 15:37 17:32
6:49 8:34 Dębina nr 13 15:34 17:29
6:52 8:37 Korytkowo skrzyż. z dr. 255 (Głogówiec) 15:31 17:26
6:56 8:41 Trląg 15:27 17:22
6:58 8:43 Broniewice IV 15:24 17:19
7:01 8:46 Janikowo ul. Ustronie nr 20 15:21 17:16
7:02 8:47 Kołuda Mała nr 24 15:20 17:15
7:03 8:48 Kołuda Mała nr 17 15:19 17:14
7:04 8:49 Kołuda Mała nr 15 15:18 17:13
7:06 8:51 Kołuda Wielka – Skrzyżowanie z drogą nr 2561C - -
7:09 8:54 Janikowo ul. 1 Maja „Szkoła” 15:13 17:08
7:14 8:59 Węgierce - wiata 15:08 17:03
7:16 9:01 Gorzany - skrzyżowanie z drogą gminną 15:06 17:01
7:17 9:02 Kościelec - skrzyżowanie z drogą nr 2554C 15:05 17:00
7:20 9:05 Kościelec nr 75 - -
- - Kościelec za przejazdem kolejowym 15:02 16:57
7:23 9:08 Dziarnowo nr 16 14:59 16:54
- - Batkowo nr 36c 14:57 16:52
7:25 9:10 Batkowo nr 36b - -
7:27 9:12 Batkowo nr 9 14:55 16:50
7:30 9:15 Nr 3414C ul. Rąbińska skrzyżowanie z ul. Macieja Wierzbińskiego 14:52 16:47
7:31 9:16 Nr 3424C ul. Macieja Wierzbińskiego skrzyżowanie z ul. Niemojewskich 14:51 16:46
7:32 9:17 Nr 3424C ul. Macieja Wierzbińskiego skrzyżowanie z ul. Piłsudskiego 14:50 16:45
7:34 9:19 Nr 3415C aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską - -
7:36 9:21 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Prezydenta G. Narutowicza 14:46 16:41
- - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka 14:45 16:40
7:37 9:22 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową - -
- - ul. Dworcowa, starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza 14:43 16:38
7:40 9:25 ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Dworcową 14:40 16:35

 

 

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia I: Janikowo - Góry - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs
D D
D D
U U
U U
6:35 8:20 Janikowo ul. Bp.M.Kozala 15:52 17:47
- - Janikowo ul. 1 Maja nr 2b 15:50 17:45
6:37 8:22 Janikowo ul. 1 Maja nr 2a - -
6:39 8:24 Sielec nr 28 15:48 17:43
6:41 8:26 Sielec nr 23 15:46 17:41
6:43 8:28 Kołuda Wielka „Zakład Doświadczalny” 15:44 17:39
6:44 8:29 Kołuda Wielka – Skrzyżowanie z drogą nr 2559C - -
6:45 8:30 Ludzisko nr 73 15:41 17:36
6:46 8:31 Balice nr 70 15:40 17:35
6:59 8:44 Góry centrum 15:27 17:22
7:04 8:49 Góry nr 2 15:23 17:18
7:07 8:52 Ołdrzychowo – skrzyżowanie z drogą nr 2562C 15:21 17:16
7:09 8:54 Skalmierowice nr 2 15:19 17:14
7:11 8:56 Balice – skrzyżowanie z drogą nr 2564C 15:17 17:12
7:13 8:58 Ludzisko „Kościół” - -
- - Ludzisko nr 25 15:13 17:08
7:18 9:03 Krusza Zamkowa skrzyżowanie z drogą 2556C 15:09 17:04
7:22 9:07 Mątwy Pętla 2 nr 41 - -
- - Nr 2593C ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Jana Karola Maćkowskiego 15:03 16:58
7:29 9:14 Nr 3425C ul. Wojska Polskiego skrzyżowanie z ul. Szarych Szeregów - -
- - Nr 3425C ul. Wojska Polskiego skrzyżowanie z ul. Grochową 14:57 16:52
7:32 9:17 Nr 3410C aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 14:54 16:49
7:33 9:18 Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyzowanie z ul. Świętokrzyską - -
- - Nr 3410C aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską 14:53 16:48
7:35 9:20 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 14:51 16:46
- - Nr 3404C ul. Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka 14:50 16:45
7:36 9:21 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową - -
- - ul. Dworcowa, starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza 14:48 16:43
7:39 9:24 ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Dworcową 14:45 16:40

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

Linia J: Konary - Dąbrowa Biskupia - Modliborzyce - Inowrocław

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs
D D
D D
U U
U U
6:35 8:15 Konary-wieś 15:37 18:02
6:37 8:17 Konary nr 11 15:35 18:00
6:38 8:18 Konary - skrzyżowanie z drogą nr 2570C 15:34 17:59
6:40 8:20 Konary nr 2 15:32 17:57
6:42 8:22 Pieranie - -
6:43 8:23 Pieranie I 15:29 17:54
6:45 8:25 Bąkowo - skrzyżowanie z drogą nr 252 15:27 17:52
6:47 8:27 Przybysław nr 9 - -
- - Przybysław nr 8 15:25 17:50
6:49 8:29 Przybysław nr 31 - -
- - Przybysław nr 32 15:23 17:48
6:50 8:30 Przybysław nr 63 - -
- - Przybysław nr 60 15:22 17:47
6:53 8:33 Dąbrowa Biskupia "Urząd Gminy" 15:19 17:44
6:56 8:36 Stanomin II 15:16 17:41
6:57 8:37 Stanomin 15:15 17:40
6:59 8:39 Stanomin I 15:13 17:38
7:01 8:41 Ośniszczewko Szkoła 15:11 17:36
7:02 8:42 Zagajewiczki - skrzyżowanie z drogą gminną 15:10 17:35
7:04 8:44 Wonorze nr 21 - -
- - Wonorze nr 20 15:08 17:33
7:05 8:45 Wonorze nr 69 - -
- - Wonorze nr 64 15:07 17:32
7:07 8:47 Modliborzyce - -
- - Modliborzyce nr 37 15:05 17:30
7:08 8:48 Modliborzyce nr 57 15:04 17:29
7:11 8:51 Parchanie - DPS 15:01 17:26
7:14 8:54 Marcinkowo nr 33 - -
- - Marcinkowo nr 16a 14:58 17:23
7:15 8:55 Marcinkowo nr 40a - -
- - Marcinkowo nr 54 14:57 17:22
7:17 8:57 Turzany nr 40 14:55 17:20
7:18 8:58 Dalkowo nr 1 14:54 17:19
7:19 8:59 Dalkowo nr 39 14:53 17:18
7:20 9:00 Jacewo nr 90 - -
- - Jacewo nr 57 14:52 17:17
7:21 9:01 Jacewo nr 19 - -
- - Jacewo obwodnica 14:51 17:16
7:23 9:03 2594C ul. Św. Ducha skrzyżowanie z ul. Długą - -
7:24 9:04 2594C ul. Św. Ducha skrzyżowanie z ul. Glinki - -
- - 2594C ul. Św. Ducha skrzyżowanie z ul. Działową 14:48 17:13
7:27 9:07 2545C ul. Jacewska - osiedle Toruńskie - -
- - 2545C ul. Jacewska skrzyżowanie z ul. Toruńską 14:46 17:11
7:28 9:08 ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP - -
- - ul. Bpa. Antoniego Laubitza, starodroże DK 15 skrzyżowanie z ul. Dworcową 14:44 17:09
7:30 9:10 ul. Dworcowa, starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza - -
7:33 9:13 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka - -
- - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 14:41 17:06
7:36 9:16 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 14:40 17:05
7:38 9:18 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską

- - Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Świętokrzyską 14:38 17:03
7:39 9:19 Nr 3410 aleja Niepodległości skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 14:36 17:01
7:40 9:20 Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległości

- - Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 14:35 17:00
7:45 9:25 Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego - -
- - Mątwy pętla 2 14:30 16:55

 

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

Linia K: Inowrocław - Turzany - Komaszyce - Inowrocław

 

Nazwy przystanków Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4
D D D D
U U U U
ul. Dworcowa Dworzec PKP 1 6:50 9:59 15:49 18:20
"ul. Dworcowa starodroże DK25 - skrzyżowanie z ul. Jana Kasprowicza" 6:51 10:00 15:50 18:21
"ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Dworcową" 6:53 10:02 15:52 18:23
2545C ul. Jacewska skrzyżowanie z ul. Toruńską 6:54 10:03 15:53 18:24
2594C ul. Œw. Ducha skrzyżowanie z ul. Działową 6:55 10:04 15:54 18:25
Jacewo obwodnica 7:00 10:09 15:59 18:30
Jacewo nr 57 7:01 10:10 16:00 18:31
Dalkowo nr 39 7:02 10:11 16:01 18:32
Dalkowo nr 1 7:03 10:12 16:02 18:33
Turzany pętla 7:05 10:14 16:04 18:35
Turzany nr 38 7:06 10:15 16:05 18:36
Balczewo nr 6 7:09 10:18 16:08 18:39
Balczewo 7:10 10:19 16:09 18:40
Komaszyce nr 38 7:11 10:20 16:10 18:41
Dziennice nr 9 7:12 10:21 16:11 18:42
Dziennice nr 12 7:13 10:22 16:12 18:43
Dulsk I 7:14 10:23 16:13 18:44
Jaronty 7:15 10:24 16:14 18:45
"Trzaski pętla " 7:17 10:26 16:16 18:47
Komaszyce centrum wsi 7:20 10:29 16:19 18:50
Komaszyce nr 5 7:21 10:30 16:20 18:51
Komaszyce 7:22 10:31 16:21 18:52
Marulewy koło skrzyżowania z drogą 2566 7:25 10:34 16:24 18:55
Marulewy Wieœ 7:27 10:36 16:26 18:57
Jacewo Młyn 7:28 10:37 16:27 18:58
2594C ul. Œw. Ducha skrzyżowanie z ul. Glinki 7:30 10:39 16:29 19:00
2545C ul. Jacewska - osiedle Toruńskie 7:31 10:40 16:30 19:01
"ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP" 7:33 10:42 16:32 19:03
"ul. Dworcowa starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza" 7:34 10:43 16:33 19:04
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka 7:35 10:44 16:34 19:05
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 7:36 10:45 16:35 19:06
Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. ŒŚwiętokrzyską 7:37 10:46 16:36 19:07
Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 7:38 10:47 16:37 19:08
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległoœci 7:39 10:48 16:38 19:09
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Wspólną 7:40 10:49 16:39 19:10
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Stanisława Przybyszewskiego 7:41 10:50 16:40 19:11
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Skrytą 7:42 10:51 16:41 19:12
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego 7:44 10:53 16:43 19:14

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

Linia L: Inowrocław - Piotrkowice - Tupadły - Inowrocław

 

Nazwy przystanków Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4
D D D D
U U U U
ul. Dworcowa Dworzec PKP 1 6:30 10:00 15:40 18:30
"ul. Dworcowa starodroże DK25 - skrzyżowanie z ul. Jana Kasprowicza" 6:32 10:02 15:42 18:32
"ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Dworcową" 6:39 10:09 15:49 18:39
"ul. ŒŚwiętokrzyska skrzyżowanie z ul. Poznańską kierunek ul. Staszica" 6:41 10:11 15:51 18:41
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. ŒŚwiętokrzyską 6:43 10:13 15:53 18:43
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 6:44 10:14 15:54 18:44
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego 6:46 10:16 15:56 18:46
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległoœci 6:48 10:18 15:58 18:48
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Wspólną 6:50 10:20 16:00 18:50
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Stanisława Przybyszewskiego 6:51 10:21 16:01 18:51
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Skrytą 6:53 10:23 16:03 18:53
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego 6:55 10:25 16:05 18:55
Tupadły nr 47a 6:57 10:27 16:07 18:57
Krusza Zamkowa nr 1 6:59 10:29 16:09 18:59
Krusza Zamkowa nr 4 7:00 10:30 16:10 19:00
Krusza Zamkowa nr 11 7:01 10:31 16:11 19:01
Krusza Zamkowa nr 4 7:02 10:32 16:12 19:02
Krusza Podlotowa nr 30 7:04 10:34 16:14 19:04
Żalinowo nr 1 7:06 10:36 16:16 19:06
"Żalinowo ""Szkoła""" 7:08 10:38 16:18 19:08
Piotrkowice - skrzyżowanie z drogą gminną 7:10 10:40 16:20 19:10
Piotrkowice œwietlica 7:12 10:42 16:22 19:12
Krusza Podlotowa koło posesji 23 7:14 10:44 16:24 19:14
Krusza Podlotowa 2 Wytwórnia pasz 7:16 10:46 16:26 19:16
Krusza Podlotowa nr 30 7:18 10:48 16:28 19:18
Krusza Zamkowa nr 4 7:19 10:49 16:29 19:19
Krusza Duchowna nr 16 7:21 10:51 16:31 19:21
Tupadły nr 55 7:22 10:52 16:32 19:22
Tupadły Przy SP w Tupadłach 7:23 10:53 16:33 19:23
Mątwy - pętla 2 7:25 10:55 16:35 19:25
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Polną 7:26 10:56 16:36 19:26
Nr 2593 ul. Poznańska Wiadukt 7:27 10:57 16:37 19:27
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Nową 7:28 10:58 16:38 19:28
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 7:29 10:59 16:39 19:29
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Zapadłe 7:30 11:00 16:40 19:30
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 7:31 11:01 16:41 19:31
Nr 3415C aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. ŚŒwiętokrzyską 7:32 11:02 16:42 19:32
Nr 3415C aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Solankową 7:33 11:03 16:43 19:33
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 7:34 11:04 16:44 19:34
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 7:35 11:05 16:45 19:35
ul. Dworcowa Dworzec PKP 1 7:37 11:07 16:47 19:37

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

Linia M: Inowrocław - Łojewo - Góra - Inowrocław

 

Nazwy przystanków Kurs 1 Kurs 2 Kurs 3 Kurs 4
D D D D
U U U U
ul. Dworcowa Dworzec PKP 1 6:00 11:00 15:39 18:20
"ul. Dworcowa starodroże DK25 - skrzyżowanie z ul. Jana Kasprowicza" 6:02 11:02 15:41 18:22
"ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK15 skrzyżowanie z ul. Dworcową" 6:03 11:03 15:42 18:23
"ul. ŒŚwiętokrzyska skrzyżowanie z ul. Poznańską kierunek ul. Staszica" 6:08 11:08 15:47 18:28
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. ŒŚwiętokrzyską 6:11 11:11 15:50 18:31
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 6:13 11:13 15:52 18:33
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego 6:14 11:14 15:53 18:34
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z aleją Niepodległoœci 6:15 11:15 15:54 18:35
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Wspólną 6:17 11:17 15:56 18:37
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Stanisława Przybyszewskiego 6:18 11:18 15:57 18:38
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Skrytą 6:19 11:19 15:58 18:39
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego 6:21 11:21 16:00 18:41
Nr 2567C ul. Mątewska Cmentarz 6:23 11:23 16:02 18:43
Nr 2567C ul. Mątewska skrzyżowanie z ul. Pokojową 6:26 11:26 16:05 18:46
Sikorowo nr 17a 6:27 11:27 16:06 18:47
Jaronty Centrum wsi 6:30 11:30 16:09 18:50
Jaronty 6:31 11:31 16:10 18:51
Dulsk I 6:33 11:33 16:12 18:53
Pławinek 6:34 11:34 16:13 18:54
Dulsk Koło bloku 6:36 11:36 16:15 18:56
Góra pętla 6:39 11:39 16:18 18:59
Góra szkoła 6:41 11:41 16:20 19:01
Łąkocin œświetlica 6:44 11:44 16:23 19:04
Góra szkoła 6:46 11:46 16:25 19:06
Witowy nr 6 6:50 11:50 16:29 19:10
Karczyn Centrum wsi 6:52 11:52 16:31 19:12
"Karczyn ""Sklep""" 7:00 12:00 16:39 19:20
Szarlej nr 2 7:03 12:03 16:42 19:23
Łojewo nr 61 7:05 12:05 16:44 19:25
Łojewo Przy bloku mieszkalnym 7:08 12:08 16:47 19:28
Łojewo Przy SP w Łojewie 7:10 12:10 16:49 19:30
"Sikorowo ""AGROMET-GOPŁO""" 7:13 12:13 16:52 19:33
Nr 2567C ul. Mątewska skrzyżowanie z ul. Wiejską 7:15 12:15 16:54 19:35
Nr 2567C ul. Mątewska Starostwo Powiatowe 7:17 12:17 16:56 19:37
Mątwy - pętla 2 7:18 12:18 16:57 19:38
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Polną 7:20 12:20 16:59 19:40
Nr 2593 ul. Poznańska Wiadukt 7:21 12:21 17:00 19:41
Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Nową 7:22 12:22 17:01 19:42
Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańską 7:23 12:23 17:02 19:43
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Zapadłe 7:24 12:24 17:03 19:44
Nr 3410C aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 7:25 12:25 17:04 19:45
Nr 3415C aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. ŒŚwiętokrzyską 7:26 12:26 17:05 19:46
Nr 3415C aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Solankową 7:27 12:27 17:06 19:47
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 7:28 12:28 17:07 19:48
Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcową 7:29 12:29 17:08 19:49
ul. Dworcowa Dworzec PKP 1 7:30 12:30 17:09 19:50

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

Linia N: Inowrocław - Oporówek - Złotniki Kujawskie

 

 

Kurs 1 Kurs 2 Nazwy przystanków  Kurs 3 Kurs 4
D D D D
U U U U
6:40 8:25 Złotniki Kujawskie II 16:15 18:20
6:42 8:27 Złotniki Kujawskie I przy Ogrodowej 16:13 18:18
6:45 8:30 Gniewkówiec 16:11 18:16
6:48 8:33 Tupadły 16:08 18:13
6:50 8:35 Broniewo 16:06 18:11
6:52 8:37 Budziaki 16:04 18:09
6:54 8:39 Żelechlin 16:02 18:07
6:55 8:40 Liszkowo skrzyż. z dr. nr 398 16:01 18:06
6:58 8:43 Liszkowo - szkoła 15:58 18:03
6:59 8:44 Wybranowo skrzyż. z dr. nr 2515C 15:57 18:02
- - Jaksice nr 39 15:56 18:01
7:04 8:49 Jaksice nr 40 - -
7:09 8:54 Jaksice nr 12 15:51 17:56
7:10 8:55 Oporówek nr 29 - -
- - Oporówek nr 30 15:46 17:51
7:11 8:56 Oporówek nr 2 15:45 17:50
- - Oporówek nr 20 15:44 17:49
7:12 8:57 Oporówek Figura - -
- - Czyste Figura 15:42 17:47
7:14 8:59 "Czyste - skrzyżowaniez drogą gminną" - -
7:16 9:01 Czyste nr 13 15:40 17:45
7:17 9:02 Gnojno nr 15 15:38 17:43
7:20 9:05 "Gnojno - skrzyżowanie z drogą nr 2517C" 15:37 17:42
7:22 9:07 Gnojno Sklep 15:35 17:40
7:24 9:09 Gnojno nr 31 15:33 17:38
7:26 9:11 "ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 - Bazylika Mniejsza pw. NMP" - -
- - "ul. Bpa. Antoniego Laubitza starodroże DK 15 skrzyżowanie z ul. Dworcowš" 15:29 17:34
7:28 9:13 "ul. Dworcowa starodroże DK25 skrzyżowanie z ul. Bpa. Antoniego Laubitza" - -
7:30 9:15 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Ks. Wawrzyniaka - -
- - Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Dworcowš 15:26 17:31
7:31 9:16 Nr 3404C Aleje Mikołaja Kopernika skrzyżowanie z ul. Narutowicza 15:25 17:30
7:33 9:18 Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. ŚŒwiętokrzyską - -
- - Nr 3415 aleja Ratuszowa skrzyżowanie z ul. Œwiętokrzyskš 15:23 17:28
7:34 9:19 Nr 3410 aleja Niepodległoœci skrzyżowanie z ul. Józefa Krzymińskiego 15:21 17:26
7:35 9:20 Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z alejš Niepodległoœci - -
- - Nr 3408C ul. Miechowicka skrzyżowanie z ul. Poznańskš 15:20 17:25
7:40 9:25 Nr 2593 ul. Poznańska skrzyżowanie z ul. Maćkowskiego - -
- - Mątwy pętla 2 15:15 17:20

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

stat4u