Rozkład jazdy    Powiat Inowrocław

 

Rozkład ważny od 01.11.2020

 

Linia H Janikowo

 

 

 

Nawa linii: Linia H: Broniewice - Wierzejewice - Kołodziejewo - Dębowo - Dębina - Korytkowo - Trląg - Broniewice - Janikowo - Rybitwy - Wielowieś - Rycerzewo - Kościelec - Cieślin - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs
S S
S S
U U
U U
6.35 10.45 Broniewice 13.05 17.05
6.39 10.49 Broniewice nr 69 - -
- - Broniewice nr 62 12.59 17.01
6.41 10.51 Wierzejewice nr 12 12.57 16.59
6.44 10.54 Kołodziejewo ul. Długa 50 12.55 16.57
6.45 10.55 Kołodziejewo ul Długa 28 12.54 16.56
6.48 10.58 Kołodziejewo ul.Szkolna 19 12.49 16.51
6.50 11.00 Kołodziejewo nr 45 12.47 16.49
6.51 11.01 Dębowo nr 10 12.46 16.48
6.54 11.04 Dębina nr 13 12.43 16.45
6.57 11.07 Korytkowo skrzyż. z dr. 255 (Głogówiec) 12.40 16.42
7.01 11.11 Trląg 12.36 16.38
7.03 11.13 Broniewice IV 12.33 16.35
7.05 11.15 Janikowo, ul Powstańców Wielk. 20 12.31 16.33
7.08 11.18 Janikowo, ul. Kozala 12.27 16.29
7.12 11.22 Janikowo, ul. Przemysłowa"Soda Polska" 12.24 16.26
7.17 11.27 Rybitwy nr 98 - -
- - Rybitwy nr 89 12.18 16.20
7.20 11.30 Wielowieś 12.14 16.16
- - Rycerzewo I 12.12 16.14
7.24 11.34 Kościelec nr 25 12.09 16.11
7.27 11.37 Kościelec nr 87b 12.06 16.08
7.29 11.39 Cieślin 12.05 16.07
7.31 11.41 Cieślin I 12.02 16.04
- - Inowrocław, ul. Krusliwiecka kierunek Cieslin 12.00 16.02
7.33 11.44 Inowrocław, ul. Krusliwiecka kierunek PKP - -
7.35 11.45 Inowrocław, ul. Dworcowa Dworz. PKP 1 11.50 16.00

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia G Gniewkowo II

 

 

 

Nazwa linii: Linia G: Inowrocław - Balin - Latkowo - Szadłowice - Wierzchosławice - Wielowieś - Gniewkowo - Lipie - Murzynko - Murzynno - Kawęczyn - Stare Grabie - Kijewo - Warzyn - Branno - Markowo - Gniewkowo - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków
S S S S
U U U U
6.10 9.10 16.10 17.40 Inowrocław, ul. Dworcowa Dwor. PKP 1
6.14 9.14 16.14 17.44 Inowrocław, starodroże DK 25 Dworcowa/Kopernika
6.15 9.15 16.15 17.45 Inowrocław, starodroże DK 25 Dworcowa/Laubitza
6.19 9.19 16.19 17.49 Balin
6.22 9.22 16.22 17.52 Latkowo
6.25 9.25 16.25 17.55 Szadłowice
6.28 9.28 16.28 17.58 Wierzchosławice
6.31 9.31 16.31 18.01 Wielowieś
6.34 9.34 16.34 18.04 Gniewkowo, ul. Piasta Dwor. PKP
6.35 9.35 16.35 18.05 Gniewkowo, ul. Kilińskiego II
6.38 9.38 16.38 18.08 Lipie
6.40 9.40 16.40 18.10 Murzynko
6.42 9.42 16.42 18.12 Murzynno I
6.44 9.44 16.44 18.14 Murzynno nr 52
6.45 9.45 16.45 18.15 Murzynno nr 27
6.49 9.49 16.49 18.19 Kawęczyn skrzyż. z dr. 2526C
6.51 9.51 16.51 18.21 Stare Grabie skrzyż. z dr. gm.
6.54 9.54 16.54 18.24 Kijewo 41/3
6.56 9.56 16.56 18.26 Warzyn skrzyż. z dr. gm.
6.58 9.58 16.58 18.28 Branno
7.00 10.00 17.00 18.30 Markowo Boisko
7.08 10.08 17.08 18.38 Gniewkowo , ul. Piasta Dworz. PKP
7.11 10.11 17.11 18.41 Wielowieś
7.13 10.13 17.13 18.43 Wierzchosławice
7.17 10.17 17.17 18.47 Szadłowice
7.20 10.20 17.20 18.50 Latkowo
7.24 10.24 17.24 18.54 Balin
7.28 10.28 17.28 18.58 Inowrocław, starodroże DK 15 Laubitza/Dworcowa
7.29 10.29 17.29 18.59 Inowrocław, straodroże DK 25 Dworcowa/Kasprowicza
7.30 10.30 17.30 19.00 Inowrocław, ul. Dworcowa Dworzec PKP 1

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia F Inowrocław

 

 

Nazwa linii: Linia F: Inowrocław - Jacewo - Marulewy - Komaszyce - Trzaski - Jaronty - Dulsk - Pławinek - Łąkocin - Góra - Sikorowo - Łojewo - Szarlej - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków
S S S S S S
U U U U U U
4.30 7.10 9.00 13.00 15.00 18.00 Inowrocław, ul. Dworcowa - Dw. PKP 1
4.33 7.13 9.03 13.03 15.03 18.03 Inowrocła, starodroże DK 25 Dworcowa/Kopernika
4.35 7.15 9.05 13.05 15.05 18.05 Inowrocław, starodroże DK 25 Dworcowa/Laubitza
4.36 7.16 9.06 13.06 15.06 18.06 Inowrocław, starodroże DK 15 Toruńska/Jacewska
4.38 7.18 9.08 13.08 15.08 18.08 Inowrocław, 2594C Św. Ducha/Działowa
4.41 7.21 9.11 13.11 15.11 18.11 Jacewo, młyn
4.45 7.25 9.15 13.15 15.15 18.15 Marulewy koło skrzyż. z dr. 2566
4.47 7.27 9.17 13.17 15.17 18.17 Marulewy wieś
4.50 7.30 9.20 13.20 15.20 18.20 Komaszyce centrum wsi
4.51 7.31 9.21 13.21 15.21 18.21 Komaszyce nr 5
4.52 7.32 9.22 13.22 15.22 18.22 Komaszyce, DW
4.54 7.34 9.24 13.24 15.24 18.24 Trzaski pętla centrum wsi
4.55 7.35 9.25 13.25 15.25 18.25 Trzaski, DW
4.57 7.37 9.27 13.27 15.27 18.27 Jaronty, DW
4.58 7.38 9.28 13.28 15.28 18.28 Dulsk I, DW
4.59 7.39 9.29 13.29 15.29 18.29 Pławinek, DW
5.02 7.42 9.32 13.32 15.32 18.32 Łąkocin "Świetlica"
5.04 7.44 9.34 13.34 15.34 18.34 Góra "Szkoła"
5.05 7.45 9.35 13.35 15.35 18.35 Góra pętla
5.07 7.47 9.37 13.37 15.37 18.37 Dulsk koło bloku
5.12 7.52 9.42 13.42 15.42 18.42 Sikorowo AGROMET - GOPŁO
5.16 7.56 9.46 13.46 15.46 18.46 Łojewo przy SP w Łojewie
5.17 7.57 9.47 13.47 15.47 18.47 Łojewo przy bloku
5.24 8.04 9.54 13.54 15.54 18.54 Szarlej nr 2
5.26 8.06 9.56 13.56 15.56 18.56 Łojewo nr 61
5.32 8.12 10.02 14.02 16.02 19.02 Jaronty centrum wsi
5.34 8.14 10.04 14.04 16.04 19.04 Jaronty, DW
5.36 8.16 10.06 14.06 16.06 19.06 Trzaski, DW
5.37 8.17 10.07 14.07 16.07 19.07 Komaszyce, DW
5.39 8.19 10.09 14.09 16.09 19.09 Marulewy, DW
5.41 8.21 10.11 14.11 16.11 19.11 Jacewo, młyn
5.43 8.23 10.13 14.13 16.13 19.13 Inowrocław, 2594C Ducha/Glinki
5.45 8.25 10.15 14.15 16.15 19.15 Inowrocław 2545C Jacewska/Oś. Toruńskie
5.48 8.28 10.18 14.18 16.18 19.18 Inowrocław, starodroże DK 15 Laubitza/Dworcowa
5.50 8.30 10.20 14.20 16.20 19.20 Inowrocław, 3404C aleje Kopernika/Wawrzyniaka
5.52 8.32 10.22 14.22 16.22 19.22 Inowrocław, 3415C aleja Ratuszowa/Solankowa
5.54 8.34 10.24 14.24 16.24 19.24 Inowrocław, 3410C aleja Niepodległości/Świętokrzyska
5.56 8.36 10.26 14.26 16.26 19.36 Inowrocław, 3410C aleja Niepodległości/Wojska Polskiego
6.00 8.40 10.30 14.30 16.30 19.30 Inowrocław, 3410C aleja Niepodległości/Miechowicka

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia E Rojewo

 

 

Nazwa linii: Linia E: Gniewkowo - Wielowieś - Kaczkowo - Płonkowo - Płonkówko - Rojewo - Żelechlin - Liszkowo - Wybranowo - Ściborze - Orłowo - Kłopot - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs Kurs
S S S
S S S
U U U
U U U
6.50 9.00 15.30 Gniewkowo, ul. Piasta Dworz. PKP 8.40 15.10 18.50
- - - Wielowieś 8.33 15.03 18.43
6.54 9.04 15.34 Wielowieś nr 78 8.31 15.01 18.41
6.56 9.06 15.36 Wielowieś nr 42 8.29 14.59 18.39
7.00 9.10 15.40 Kaczkowo 8.26 14.56 18.36
7.02 9.12 15.42 Płonkowo 8.24 14.54 18.34
7.04 9.14 14.44 Płonkówko 8.21 14.51 18.31
7.07 9.17 15.47 Rojewo 8.18 14.48 18.28
- - - Żelechlin 8.16 14.46 18.26
7.11 9.21 15.51 Liszkowo skrzyż. z dr. nr 398 8.14 14.44 18.24
7.13 9.23 15.53 Liszkowo "Szkoła" 8.12 14.42 18.22
7.16 9.26 15.56 Wybranowo nr 45 - - -
- - - Wybranowo nr 54 8.09 14.39 18.19
7.17 9.27 15.57 Wybranowo nr 5 - - -
- - - Wybranowo nr 34 8.07 14.37 18.17
7.22 9.32 16.02 Ściborze "Szkoła" 8.02 14.32 18.12
7.24 9.34 16.04 Ściborze 8.01 14.31 18.11
- - - Orłowo nr 43 7.58 14.28 18.08
7.26 9.36 16.06 Orłowo nr 44 - - -
7.27 9.37 16.07 Orłowo nr 82 7.57 14.27 18.07
7.30 9.40 16.10 Kłopot nr 20 - - -
- - - Kłopot nr 22 7.54 14.24 18.04
7.32 9.42 16.12 Inowrocław, ul. Metalowców/Libelta kierunek Dworcowa - - -
- - - Inowrocław, ul. Metalowców/Libelta kierunek Marcinkowskiego 7.51 14.21 18.02
7.35 9.45 16.15 Inowrocław, ul. Dworcowa dworz. PKP 1 7.49 14.19 18.00

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia  D Pakość

 

 

 

Nazwa linii: Linia D: Pakość - Wielowieś - Rycerzewo - Kościelec - Dziarnowo - Batkowo - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs
C C
C C
U U
U U
6.00 12.00 Pakość przy ul. Barcińskiej 13.15 21.25
6.02 12.02 Pakość, ul. Inowrocławska 13.14 21.24
6.04 12.04 Wielowieś 13.11 21.21
- - Rycerzewo I 13.09 21.19
6.08 12.08 Kościelec nr 25 13.06 21.16
6.10 12.10 Kościelec nr 75 - -
- - Kościelec za przejazd. kolej. 13.05 21.15
6.13 12.13 Dziarnowo nr 16 13.02 21.12
- - Batkowo nr 36c 13.00 21.10
6.15 12.15 Batkowo nr 36b - -
6.17 12.17 Batkowo nr 9 12.59 21.09
6.20 12.20 Inowrocław, 3414C Rąbińska skrzyż. Wierzbińskiego 12.56 21.06
6.21 12.21 Inowrocław, 3424C Wierzbińskiego skrzyz. Niemojewskich 12.55 21.05
6.22 12.22 Inowrocław, 3424C Wierzbińskiego skrzyż. Piułsudzkiego 12.54 21.04
6.24 12.24 Inowrocław, 3410C Niepodległości skrzyż. Krzymińskiego 12.51 21.01
6.30 12.30 Inowrocław, 3410C Niepodległości skrzyz. Miechowicka - -
- - Inowrocław, 3408C Miechowicka skrzyż. Poznańska 12.50 21.00

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia  C Gniewkowo

 

 

Nazwa linii: Linia C: Gniewkowo - Lipie - Lipionka - Gąski - Parchanki - Parchanie - Modliborzyce - Szpital - Wierzbiczany - Ostrowo - Wierzchosławice - Skalmierowice - Szadłowice - Latkowo - Balin - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs Kurs
S S S
S S S
U U U
U U U
6.20 13.10 15.00 Gniewkowo, ul. Kilińskiego I 6.20 13.05 18.05
6.22 13.12 15.02 Gniewkowo, ul. Kilińskiego II - - -
- - - Lipie - - -
6.29 13.19 15.09 Liponka nr 46 6.13 12.58 17.58
6.32 13.22 15.12 Gąski "Kościół" 6.10 12.55 17.55
6.33 13.24 15.14 Parchanki nr 34 6.08 12.53 17.53
6.36 13.27 15.17 Parchanki nr 13 6.06 12.51 17.51
6.40 13.31 15.21 Parchanie nr 25 - - -
- - - Parchanie nr 34 6.03 12.48 17.48
6.41 13.32 15.22 Parchanie DPS 6.02 12.47 17.47
6.43 13.35 15.25 Modliborzyce nr 57 5.59 12.44 17.44
6.47 13.38 15.28 Szpital nr 5 5.56 12.41 17.41
6.48 13.39 15.29 Szpital skrzyżowanie z dr. gm 5.55 12.40 17.40
6.49 13.40 15.30 Gąski nr 16 5.53 12.38 17.38
6.51 13.42 15.32 Gąski "Kościół" 5.51 12.36 17.36
6.54 13.45 15.35 Gąski nr 60 5.49 12.34 17.34
6.56 13.47 15.37 Wierzbiczany 14 5.45 12.30 17.30
6.58 13.49 15.39 Ostrowo nr 36 5.42 12.27 17.27
7.00 13.51 15.41 Ostrowo "Kościół" 5.41 12.25 17.25
7.01 13.52 15.42 Wierzchosławice skrzyż z dr. nr 15 - - -
7.03 13.54 15.44 Wierzchosławice nr 9 5.38 12.22 17.22
7.04 13.55 15.45 Wierzchosławice "Cykoria" 5.37 12.21 17.21
7.07 13.58 15.48 Skalmierowice pętla 5.34 12.18 17.18
7.11 14.02 15.52 Szadłowice - - -
7.14 14.05 15.55 Latkowo 5.27 12.11 17.11
7.16 14.08 15.58 Balin 5.24 12.08 17.08
7.18 14.10 16.00 Inowrocław, starodroże DK 15 Toruńska/Młyńska - - -
7.20 14.12 16.02 Inowrocław, starodroże DK15 Laubitza-Bazylika NMP - - -
- - - Inowrocław, starodroże DK15 Toruńska/Marii Curie-Skłodowskiej 5.21 12.06 17.06
- - - Inowrocław, starodroże DK25 Dworcowa/Laubitza 5.19 12.04 17.04
7.22 14.14 16.04 Inowrocław, starodroże DK15 Laubitza/Dworcowa - - -
7.25 14.20 16.10 Inowrocław, Dworcowa Dworzec PKP 1 5.15 12.00 17.00

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia  B Dąbrowa Bisku.

 

 

 

Nazwa linii: Linia B: Chróstowo - Walentynowo - Chlewiska - Mleczkowo - Wola Stanomińska - Brudnia - Ośniszczewko - Ośniszczewo - Zagajewiczki - Wonorze - Modliborzyce - Parchanie - Słońsko - Olszewice - Jacewo - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs Kurs
S S S
S S S
U U U
U U U
6.25 9.00 11.50 Chróstowo skrzyż z dr. gm "Figura" 11.45 14.15 17.40
6.26 9.01 11.51 Chróstowo nr 12 11.42 14.13 17.39
6.27 9.03 11.53 Chróstowo - skrzyż z dr. gm 11.40 14.11 17.37
6.28 9.04 11.54 Chróstowo nr 37 "Sklep" 11.38 14.09 17.35
6.31 9.07 11.57 Walentynowo nr 25 11.35 14.06 17.32
6.33 9.09 11.59 Chlewiska nr 32 11.33 14.04 17.30
6.34 9.10 12.00 Chlewiska - Nowiny 11.32 14.03 17.29
6.39 9.15 12.05 Mleczkowo 9/4 11.26 13.57 17.23
6.42 9.18 12.08 Wola Stanomińska nr 7 11.22 13.54 17.19
6.46 9.22 12.12 Brudnia nr 11 11.16 13.48 17.13
6.49 9.25 12.15 Ośniszczewko skrzyż z dr. 246 11.13 13.45 17.10
6.52 9.28 12.18 Ośniszczewo nr 55 11.09 13.41 17.06
6.57 9.33 12.23 Zagajewiczki skrzyż z dr. gm 11.04 13.36 17.01
- - - Wonorze nr 20 11.03 13.35 17.00
6.59 9.35 12.25 Wonorze nr 21 -
-
- - - Wonorze nr 64 11.00 13.32 16.57
7.00 9.36 12.26 Wonorze nr 69 -
-
- - - Modliborzyce nr 37 10.58 13.30 16.55
7.02 9.38 12.28 Modliborzyce - -
7.03 9.39 12.29 Modliborzyce nr 57 10.56 13.28 16.53
7.06 9.42 12.32 Parchanie - DPS 10.54 13.26 16.51
7.10 9.46 12.36 Słońsko nr 16a 10.49 13.21 16.46
7.11 9.47 12.37 Słońsko nr 2 10.48 13.20 16.45
7.12 9.48 12.38 Słońsko szkoła 10.47 13.19 16.44
7.15 9.51 12.41 Olszewice nr 13 10.43 13.15 16.40
7.17 9.53 12.43 Turzany nr 40 10.42 13.14 16.39
7.18 9.54 12.44 Dalkowo nr 1 10.41 13.13 16.38
- - - Jacewo nr 90 10.39 13.11 16.36
7.20 9.56 12.46 Jacewo nr 57 - - -
7.23 9.59 12.49 Inowrocław, 2594C ul. Sw. Ducha/Długa - - -
7.24 10.00 12.50 Inowrocław, 2594C Ducha skrzyż. Glinki - - -
7.27 10.03 12.53 Inowrocław, 2545C Jacewska/osiedle Toruńskie - - -
7.28 10.04 12.54 Inowrocław, starodroże DK 15 Laubitza - Bazylika NMP - - -
7.30 10.06 12.56 Inowrocław, starodorże DK 15 Laubitza/Dworcowa - - -
7.35 10.10 13.00 Inowrocław, 3404C Kopernika skrzyż. z Wawrzyniaka - - -
- - - Jacewo, obwodnica 10.38 13.10 16.35
- - - Inowrocław. 2594C Św. Ducha/Działowa 10.35 13.07 16.32
- - - Inowrocław, 2545C Jacewska/Toruńska 10.34 13.06 16.31
- - - Inowrocław, starodroże DK 25 Dworcowa/Laubitza 10.33 13.05 16.30
- - - Inowrocław, 3404C Kopernika/Dworcowa 10.30 13.00 16.25

 

 

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

 

 

 

Linia  A Złotniki Kuj.

 

 

 

Nazwa linii: Linia A: Krążkowo - Dąbrówka Kujawska - Palczyn - Pęchowo - Lisewo Kościelne - Rucewko - Rucewo - Złotniki Kujawskie - Krężoły - Tuczno - Helenowo - Turlejewo - Pławin - Radłówek - Sójkowo - Sławęcin - Sławęcinek - Inowrocław

 

 

Kurs Kurs Kurs Nazwy przystanków Kurs Kurs Kurs
S S S S S S
U U U
U U U
6.20 8.30 10.30 Krążkowo nr 6 14.00 16.30 18.00
6.22 8.32 10.32 Dąbrówka Kujawska 2 13.56 16.26 17.56
6.23 8.33 10.33 Dąbrówka Kujawska (Przed zakręt) - - -
- - - Dąbrówka Kujawska "Mleczarnia" 13.54 16.24 17.54
6.28 8.38 10.38 Palczyn pałac 13.50 16.20 17.50
6.29 8.39 10.39 Pęchowo 13.46 16.16 17.46
6.32 8.42 10.42 Lisewo Kościelne 13.43 16.13 17.43
6.33 8.43 10.43 Rucewko 13.41 16.11 17.41
6.35 8.45 10.45 Rucewo 13.39 16.09 17.39
6.37 8.47 10.47 Złotniki Kujawskie - - -
6.39 8.49 10.49 Złotniki Kujawskie II 13.36 16.06 17.36
6.43 8.53 10.53 Krężoły skrzyż. z dr. gm 13.32 16.02 17.32
6.44 8.54 10.54 Tuczno skrzyż. z dr. gm 13.31 16.01 17.31
6.46 8.56 10.56 Tuczno ul. Inowrocławska nr 12 13.28 15.58 17.28
6.47 8.57 10.57 Helenowo nr 5 13.27 15.57 17.27
6.48 8.58 10.58 Turlejewo nr 7 13.25 15.55 17.25
6.50 9.00 11.00 Pławin, skrzyż z dr nr 2510C 13.23 15.53 17.23
6.53 9.03 11.03 Pławin "Szkoła" 13.21 15.51 17.21
6.54 9.04 11.04 Radłówek, skrzyż z dr. P25010 13.19 15.49 17.19
6.56 9.06 11.06 Pławin pętla 13.16 15.46 17.16
6.57 9.07 11.07 Radłówek nr 13 13.15 15.45 17.15
7.00 9.10 11.10 Sójkowo 13.11 15.41 17.11
7.03 9.13 11.13 Sławęcin 13.08 15.38 17.08
7.05 9.15 11.15 Sławęcinek nr 25 13.05 15.35 17.05
7.07 9.17 11.17 Sławęcinek, skrzyż z DK 25 13.03 15.33 17.03
7.10 9.20 11.20 Inowrocław, ul.Dworcowa - Dw. PKP 1 13.00 15.30 17.00

 

Legenda:

U- przewóz o charakterze użyteczności publicznej

S - kursuje w dni nauki szkolnej

 

 Regulamin przewozów pdf     Rozkład: wersja do druku  rozkład jazdy

stat4u